Herecké obsazení - Seriál AFÉRY

Pavel Kříž

JUDr. Dan Majer

Pavel Kříž - JUDr. Dan Majer

Věk: 50
Datum narození: 18.4.1961
Znamení: beran

Pavel Kříž je český herec a psychoterapeut. Po své emigraci nejprve do Velké Británie a odtud později do Kanady v roce 1988 vystudoval univerzitu ve Vancouveru.

Jeho nejznámější role je Štěpán v pentalogii Dušana Kleina o Básnících. Zahrál si hlavní roli i v dalším Kleinově filmu Andělské oči. Díky Dušanu Kleinovi se také počátkem 90. let 20. století vrátil zpět do Čech a věnuje se své původní herecké profesi. V současné době je členem činohry Národního divadla v Praze... více o hereci Pavlu Křížovi.


Kristýna Fuitová-Nováková

Asistentka Lucie Nováková

Kristýna Fuitová-Nováková - Asistentka Lucie Nováková

Věk: 28
Datum narození: 24.4.1983
Znamení: býk

Rodačka z Prahy se herectví věnuje už od svých 10 let. Po střední odborné škole specializační (obor cestovní ruch) absolvovala DAMU, katedru alternativního a loutkového divadla. V letech 1994 až 1998 byla členkou Divadelního souboru Bílá síť, organizovala i vlastní divadelní projekty (například v roce 2005 autorské představení ADORE v divadelním prostoru NoD v Praze).

Ve filmu debutovala v roce 1996 ve snímku Výchova dívek v Čechách (r. Petr Koliha), kde na sebe upozornila v roli školačky Agáty... více o herečce Kristýně Fuitové-Novákové.


Pavel Řezníček

David Adámek

Pavel Řezníček - JUDr. Dan Majer

Věk: 44
Datum narození: 11.10.1966
Znamení: váhy

Pavel Řezníček je brněnský herec, směřoval dříve k fotbalu než k herectví. Fotbalu se závodně za Zbrojovku Brno věnoval až do svých osmnácti let. Osudným zlomem bylo zavítání na Bratry Karamazovy, které viděl v Divadle na provázku.

Zahrál si dvě menší role v celovečerních filmech MILENCI A VRAZI a SAMETOVÍ VRAZI. Na kontě má i snímky KEEP SMILING a KDOPAK BY SEVLKA BÁL?. Co se týče známějších televizních rolí, kromě seriálu HOP NEBO TROP hrál jednu z hlavních rolí v seriálech ON JE ŽENA! a LETIŠTĚ... více o hereci Pavlu Řezníčkovi.


Lucie Zedníčková

Zuzana Kovářová

Lucie Zedníčková - Zuzana Kovářová

Věk: 42
Datum narození: 18.11.1968
Znamení: štír

Lucie Zedníčková, rozená Lucie Bártová, provdaná Lucie Pokorná je česká herečka a moderátorka, adoptivní dcera herce Pavla Zedníčka.

Pochází z umělecké rodiny, její maminka je tanečnice (členka černého divadla). Herectví se věnovala již od dětství, již jako pětiletá poprvé vystupovala v Československé televizi v pořadech pro děti u Štěpánky Haničincové, v deseti letech vystupovala například ve filmu Lásky mezi kapkami deště nebo Hodinářova svatební cesta Korálovým mořem... více o herečce Lucii Zedníčkové.


Petra Špalková

Dáša Walterová

Petra Špalková - Dáša Walterová

Věk: 36
Datum narození: 21.2.1975
Znamení: ryby

Petra Špalková je česká herečka.

V letech 1980–1988 účinkovala v inscenacích brněnského Divadla na provázku, 1991–1996 ve spolku Kašpar (např. Ondina, Číňani) a 1996–1999 v pražském Činoherním klubu (Skleněný zvěřinec, Tři sestry, Zkrocení zlé ženy, Rozbitý džbán, Letní byt)... více o herečce Petře Špalkové.